Home

Chefs Academy
Chefs Day Albania 2019
PlayPlay
Kursi për Food Lovers
Eja dhe mëso sekretin e kuzhinës!
"Food Lovers" është një kurs gatimi 2 mujor, i dedikuar për dashamirësit e ushqimit.
Kursi për Picajol fillon së shpejti!
Kursi për Picajol fillon së shpejti!
A jeni gati?
#Kualifikim #Çertifikim #Punësim
Anetaresohuni
SHUM
Bëhuni pjesë e shoqatës sonë dhe përfitoni shërbimet tona!
SHUM Services
Organizim në 360 gradë:
Ceremoni të ndryshme
Pritje Zyrtare
Evente familjare
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Çfarë ofrojmë

Kurse / Trajnime

Qendra jonë profesionale ofron kurse dhe trajnime për sektorin e hoteleri-turizmit.

Internship

Program internshipi për të zhvilluar njohuritë profesionale dhe për të përfituar eksperiencë praktike në punë pranë partnerëve tanë. 

Çertifikim

Certifikimi i 8 profesioneve në sektorin e hoteleri-turizmit në Tiranë dhe gjithë Shqipërinë.

Punësim

Punësimi i të rinjve mbas përfundimit me sukses të trajnimit.

Të rejat e fundit

Bashkëpunimi midis FiBank dhe SHUM

Bashkëpunimi midis FiBank dhe SHUM

Dëshironi të merrni një profesion por nuk keni mundësitë financiare…

Chefs Day Albania 2019

Chefs Day Albania 2019

Për të dytin vit radhazi, në 20 Tetor, festuam me…

Cfarë është ‘Chefs Day’?

Cfarë është ‘Chefs Day’?

Çdo vit, më 20 Tetor, festojmë me fëmijët Ditën Ndërkombëtare…

Error thrown

Class 'Elementor\Scheme_Typography' not found