Gastro Alb - Edicioni i 3-të (07-09 Mars)

Gastro Alb - Edicioni i 3-të (07-09 Mars)

Albanian Chefs & Cooks Association 
organizon edicionin e tretë të Konkursit Ndërkombëtar të Gastronomisë, në kategoritë: 
Kuzhinë 
Piceri
Bar
Ku do të ketë pjesëmarrës nga e gjithë bota.
Si dhe Juri nga WORLDCHEFS Organisation.

Aplikimet mund të bëhen në [email protected] 
Ose pranë zyrave tona.
Për më shumë info mund të na kontaktoni në +355682020522, Viber dhe Whatsapp.

The Albanian Chefs & Cooks Association organize third edition of the International Gastronomy Competition, in the categories:
Cook
Pizza
Barman
Where will participants from all over the world.
As well as Yuri from WORLDCHEFS Organization.

The applications can be done at [email protected]
Or near our office.
For more info you can contact us at +355682020522, Viber and Whatsapp

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *